23 Aralık 2011 Cuma

WEEKEND EVENTS

Bütün bir hafta öyle yorucu geçti ki.Sanki uzun yol şöförlük yaptım. Sanırım bu hafta sonu hafta içi ne kadar yorulduysam hafta sonu da o kadar yorucu geçecek gibi.
Neden mi?
Cumartesi günü
Moda tutkusu web sitesinin yazarları Yasemin ile Ayşegül'ün My Best Friend markalarının showroomunu  geçtiğimiz hafta çarşamba günü Nişantaşında açtılar.Bu cumartesi de açılış partisi var.Gidip de görmelisiniz! Ne yapıp edip bende orada olacağım. Hatta kurs saatimi bu event'e göre ayarladım. Düşünün artık baş döndürücülüğü!
La Mariguita 2. yılını mağazanın yanındaki Ritm Galata Bistro da kutluyor. Mağazaya uğramadan Ritm'e gitmeyin ;)
Simay Bülbül yılbaşına özel :%50 indirim kokteyl'i var. Pazar gününün sonuna kadar sürecek bir kokteyl! Leziz ikramlar üstüne de :%50 Simay Bülbül indirimi kalbinize dikkat edin!
Atelier 55 de sizi yılbaşını beraber kutlamaya davet ediyor. Sürpriz indirimlerden yararlanmak ve aşk kurabiyelerinden atıştırmak isterseniz.  Serdar-ı Ekrem sokağının sonuna kadar yürüyün :)
Pazar günü biraz dinlenin, pazar kahvaltınızı yapın geniş geniş akşama enerji depolayın.Çünkü Topuk sesi ve bülbül gibi şakıyan konuşması ile Styleboom sizleri tanışmak ve yılbaşını hep beraber kutlamak için Kafepi asmalı da bekliyor! Sürprizleriyle...
Bense 2 ay önce başladığım çizim kursuma gidip yetişebildiğim zamanlarda bu etkinliklere katılacağım.
Eğer siz de heyecanlı ve titrek bir insan olursanız Peace In Wonderland'ın içini görebilirsiniz.

Hiç yorum yok: