21 Temmuz 2012 Cumartesi

Uzun soluk xX3

Uzun zamandır bloguma  yazamıyordum. Gerek yaşadığım olaylar gerekse çok çalışmaktan biraz aksattım buraları. Çok çalışmak demişken hepimiz çalışıyoruz biz aksatıyor muyuz  diye düşünen blogger arkadaşlarıma da şunu ileteyim Haftanın 7 günü çalışıp hemde hayatın getirdiği sorunlarla uğraşmak hiç kolay değil.(miş) Aslında zaman zaman bunalsam da çalışmak çok güzel ve insanın sevdiği işte çalışması kadar güzel bir şey yok.
 Beni yakın tanıyanlar bilirler, hafta içi 1. mesleğim Elektronik teknisyenliği yapıyorum hafta sonları ise Cihangir de vintage bir butikte  görsel danışman ve digital manager olarak çalışmaya başladım Şu an bir geçiş dönemine girdik bu dönemi atlattıktan sonra sizlerle arada kalmış bu butiği tanıştıracağım.

Buralarda yokken Beymen Blender yaz dönemi lansmanına katıldım. Aklımda kalanlarda Türkiye de denim  aramaya çıktığımda istediğim modeli 11 denim markası  içinden "en iyi"sini burada seçebileceğimin garantisini vermiş olamalarıydı. Blender Levi's vintage clothing koleksiyonunu da Türkiye de satışa çıkaran tek oluşum!

Bu uzak kalışım da 18. yaşımı ve blogumun 2. yılını üç gün önce doldurdum. Sanırım insan büyüdükçe üzerine binen yükümlülükler ailenden biraz ayrılma. biraz sıkıntılı 18 geçirdim 19. yaşımı doldururken bu sıkıntılarımın gitmesini diliyorum. 18 yaşıma girerken heyecanlanmamıştım. Çıkarken son saatlere geldiğimde inanılmaz ve anlamsız bir heyecan yaşadım. Garip!  Umuyorum ki sizinde doğum günü dileklerinizde yazdığınız gibi başarılı be mutlu bir yeni yaş beni bekliyordur!
A unutmadan bu  yıl aldığım en özel doğum günü kutlama mesajını sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu mesajı az önce gördüm ve beni tanımayan bir kişinin bunları düşünmesi bunları saf  duygularıyla bir çırpıda yazması bu yıl  aldığım en özel doğum günü mesajı oldu.

 Bloguma da 2. yılımda bloguma hak ettiği değeri vermeye çalışacağım. Bunu daha öncede söyledim biliyorum ama bu sefer mutlaka olacak çünkü hafta içi çalıştığım işimde bir süreliğine part time çalışacağım. Daha fazla zamanım olacak sevdiklerime,aileme ve bloguma zaman ayırabileceğim.

Hiç yorum yok: